POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 260907

Wstęp

Odnośnik do FACEBOOK'A , warto kliknąć i mieć naszą ofertę zawsze pod ręką ( po lewej) >>>

INFORMACJE BIEŻĄCE :

- PO LEWEJ STRONIE znajdują się m. in. zakładki : DOMKI LETNISKOWE , ATRAKCJE , CENNIK - proszę kliknąć na nie by uzyskać więcej szczegółowych informacji
** WARUNKIEM REZERWACJI JEST WPŁATA USTALONEGO W ROZMOWIE TEL. ZADATKU
** W PRZYPADKU REZYGNACJI Z POBYTU , WPŁACONY ZADATEK NIE PODLEGA ZWROTOWI - PROSIMY WIĘC O PRZEMYŚLANE DECYZJE DOTYCZĄCE REZERWACJI

REZERWUJEMY POBYTY WYŁĄCZNIE RODZINOM Z DZIEĆMI !! REALIZUJEMY BONY TURYSTYCZNE

- KONTAKT TEL : kom. 667 042 627 (od poniedziałku do piątku w godz ok 7-16.00 z reguły nie możemy odebrać tel ze względu na pracę, proszę w tym czasie pisać SMS z pytaniem o nocleg podając ilość osób i termin pobytu - staramy się szybko odpisywać)

ab7d95e18113c4729383a02be423ef19.jpg

NAJBARDZIEJ OBLEGANY CZAS W BIESZCZADACH :

Do najbardziej popularnych imprez odbywających się w Bieszczadach należy zaliczyć:

Dni Gminy Solina przypadające w ciągu majowego długiego weekendu. W ich czasie nie zabraknie na pewno występów, koncertów, warsztatów, jarmarku rękodzielnictwa czy zabaw tanecznych "pod gwiazdami".

 

Solińskie Lato to cykl imprez odbywających się w każdy weekend w ciągu wakacji w wybranych miejscowościach Gminy Solina.

 

Country w Bieszczadach organizowane przeważnie w pierwszy weekend lipca w Lesku. Jest to cyklicznaimpreza odbywająca się co roku, ma ona formę festiwalu, podczas którego występują zespoły grające muzykę country. Festiwal trwa dwa dni. Towarzyszy mu Międzynarodowy Zlot Motocyklowy z pokazami sprawnościowymi, paradą motocykli. Dodatkową atrakcją są przejażdżki konne oraz kiermasz gadżetów.

 

Żeglarska impreza "Szanty", czyli Festiwal Piosenki Żeglarskiej w odbywająca się w ostatni weekend lipca lub pierwszy weekend sierpnia w Polańczyku. W 2015 roku odbyła się już 16 edycja festiwalu. W jego ramach organizowane są także Regaty o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego, pokazy ratownictwa wodnego, maraton pływacki a także wyścigi na rowerach wodnych. Nie brakuje również koncertów.

 

Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką „Rozsypaniec” – festiwal odbywający się w drugim tygodniu sierpnia i trwający od środy do niedzieli. Jego inicjatorem i organizatorem jest Stowarzyszenie „Moje Bieszczady”. W 2015 roku festiwal odbył się już po raz szósty. Nazwa nawiązuje do szczytu Rozsypaniec w paśmie połonin Bieszczadów Zachodnich. Jednocześnie pokazuje specyfikę tego przedsięwzięcia – spotkania te są bowiem by „tworzyć jedno z tego, co na co dzień rozproszone”; by z różnych dziedzin sztuki tworzyć całość. Festiwal „Rozsypaniec” jest kontynuacją obywającego się w latach 2001–2009 Festiwalu Sztuk Różnych „Bieszczadzkie Anioły”. W trakcie Bieszczadzkich Spotkań ze Sztuką „Rozsypaniec” odbywają się między innymi: koncerty muzyki poetyckiej, folkowej, etnicznej, piosenki turystycznej oraz poezji śpiewanej, poza tym konkursy fotograficzne, piosenki, poetyckie, warsztaty fotograficzne, muzyczne, poetyckie, targi rękodzieła, wystawy fotograficzne a także spotkania z artystami i podróżnikami.

 

Regaty o Puchar Wójta Gminy Solina oraz imprezy w Polańczyku - Camping na Zjawie. Przypadają na weekendzie ze świętem 15 sierpnia lub poprzedzającym go. Oprócz dwudniowych regat odbędą się również koncerty, pokazy sztucznych ogni oraz dyskoteka pod gwiazdami.