'

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTĘPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 162419

Wstep

Warto dodać nas do  FACEBOOK'A by mieć naszą ofertę zawsze pod ręką (odnośnik po lewej) >>> 

INFORMACJE BIEŻĄCE:

DZIAŁAMY TYLKO SEZONOWO od wiosny do jesieni
(nie ma możliwości pobytu w Święta, Sylwestra, ferie itd)
 

ZACHĘCAMY do rezerwacji miejsc na sezon 2017 ** JUŻ TERAZ !!

(w ubiegłym sezonie w maju rezerwowaliśmy ostatnie wolne miejsca na wakacje - dlatego też polecamy szybko się decydować, dzwonić i rezerwować :) )

REZERWACJA :  tel. 13 469 23 02 lub 667 042 627

( jeśli nie odbieramy , proszę pisać SMS, później się z Państwem skontaktujemy)

lub kontakt mailowy poprzez przycisk ZAPYTAJ O NOCLEG ( niżej po lewej stronie)

POLECAMY rezerwacje terminów na początku wakacji pomiędzy 29.06 - 10.07.

Czas ten pokrywa się ze startem wielu fajnych imprez kulturalnych rozpoczynających sezon wakacyjny !!!

W maju , czerwcu i we wrześniu (poza dł weekendem majowym i Bożego Ciała)

istnieje możliwość wynajmu całego domku 4-5 osobowego na wyłączność dla : 

   2 osób ------>   100zł / doba
   3 osób ------>   120zł / doba

   4 osób ------->   140zł / doba (35zl/os) 

   5 osób ------->   160zł / doba (32zl/os)

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAREZERWUJ NAJBARDZIEJ DOGODNY DLA SIEBIE TERMIN NOCLEGU, ZAMIAST PÓŹNIEJ DOSTOSOWYWAĆ SIĘ DO TERMINÓW KTÓRE POZOSTAŁY ;) ZAPRASZAMY!

REZERWACJA NOCLEGÓW:

  • TELEFONICZNA 667 042 627 lub 134692302 jeśli nie odbieramy, proszę napisać SMS z pytaniem o nocleg, postaramy się jak najszybciej odpisać.
  • MAILOWA : poprzez przycisk po lewej stronie : "ZAPYTAJ O NOCLEG"

CIEKAWE WYDARZENIA KULTURALNE !!
NAJBARDZIEJ OBLEGANY CZAS W BIESZCZADACH :

Do najbardziej popularnych imprez odbywających się w Bieszczadach należy zaliczyć:

Dni Gminy Solina przypadające w ciągu majowego długiego weekendu. W ich czasie nie zabraknie na pewno występów, koncertów, warsztatów, jarmarku rękodzielnictwa czy zabaw tanecznych "pod gwiazdami".

 

Solińskie Lato to cykl imprez odbywających się w każdy weekend w ciągu wakacji w wybranych miejscowościach Gminy Solina. 

 

Country w Bieszczadach organizowane przeważnie w pierwszy weekend lipca w Lesku. Jest to cykliczna impreza odbywająca się co roku, ma ona formę festiwalu, podczas którego występują zespoły grające muzykę country. Festiwal trwa dwa dni. Towarzyszy mu Międzynarodowy Zlot Motocyklowy z pokazami sprawnościowymi, paradą motocykli. Dodatkową atrakcją są przejażdżki konne oraz kiermasz gadżetów. 

 

Żeglarska impreza "Szanty", czyli Festiwal Piosenki Żeglarskiej w odbywająca się w ostatni weekend lipca lub pierwszy weekend sierpnia w Polańczyku. W 2015 roku odbyła się już 16 edycja festiwalu. W jego ramach organizowane są także Regaty o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego, pokazy ratownictwa wodnego, maraton pływacki a także wyścigi na rowerach wodnych. Nie brakuje również koncertów.

 

Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką „Rozsypaniec” – festiwal odbywający się w drugim tygodniu sierpnia i trwający od środy do niedzieli. Jego inicjatorem i organizatorem jest Stowarzyszenie „Moje Bieszczady”. W 2015 roku festiwal odbył się już po raz szósty. Nazwa nawiązuje do szczytu Rozsypaniec w paśmie połonin Bieszczadów Zachodnich. Jednocześnie pokazuje specyfikę tego przedsięwzięcia – spotkania te są bowiem by „tworzyć jedno z tego, co na co dzień rozproszone”; by z różnych dziedzin sztuki tworzyć całość. Festiwal „Rozsypaniec” jest kontynuacją obywającego się w latach 2001–2009 Festiwalu Sztuk Różnych „Bieszczadzkie Anioły”. W trakcie Bieszczadzkich Spotkań ze Sztuką „Rozsypaniec” odbywają się między innymi: koncerty muzyki poetyckiej, folkowej, etnicznej, piosenki turystycznej oraz poezji śpiewanej, poza tym konkursy fotograficzne, piosenki, poetyckie, warsztaty fotograficzne, muzyczne, poetyckie, targi rękodzieła, wystawy fotograficzne a także spotkania z artystami i podróżnikami.

 

Regaty o Puchar Wójta Gminy Solina oraz imprezy w  Polańczyku - Camping na Zjawie. Przypadają na weekendzie ze świętem 15 sierpnia lub poprzedzającym  go. Oprócz dwudniowych regat odbędą się również koncerty, pokazy sztucznych ogni oraz dyskoteka pod gwiazdami.