POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 258853

REZERWACJA / ZADATEK

 DOMKI "NA SZLAKU" ::::  BLISKO J. SOLIŃSKIEGO :::::
KONTAKT TEL. : 667 042 627 lub 13 440 15 22 w godz. 8.00-22.00
( od Pon. do Pt. w godz 8-16.00 proszę pisać  SMS - ponieważ nie mamy możliwości odebrania tel)
Zachęcamy do zadawania pytań odnośnie noclegów, w tym celu należy kliknąć na przycisk Zapytaj o nocleg , znajduje się po lewej stronie, pod zakładkami.
 
po prawej znajduje się odnośnik m.in. do FACEBOOK'A można kliknąć na niego i zachować naszą ofertę >>>
 

BIESZCZADY

Bieszczady to jeden z najbardziej malowniczych regionów Polski, piękny o każdej porze roku, dziki i wiąż jeszcze nie do końca odkryty. Każdy turysta znajdzie tutaj coś ciekawego dla siebie bowiem Bieszczady to jedno z niewielu miejsc gdzie jednocześnie są i góry (Bieszczady Wysokie) i jezioro (Jezioro Solińskie). A więc dwa w jednym

JEZIORO SOLIŃSKIE

   

    

   

Jezioro Solińskie to największy w Polsce sztuczny zbiornik wodny retencyjno-energetyczny. Zbiornik powstał w 1968 r. przez spiętrzenie wód Sanu i Solinki poprzez zaporę. Zapora na Jeziorze Solińskim zlokalizowana w Solinie ma 81,8 m wysokości i jest najwyższą zaporą w Polsce. Waga zapory przekracza 2 mln ton. Poniżej zapory znajduje się elektrownia wodna.  Jezioro Solińskie ma powierzchnię 22 km2, długość ponad 26 km i rekordową pojemność 472 mln m3. Imponuje długością swojej urozmaiconej linii brzegowej dochodzącej do ok. 156 km, natomiast jego głębokość sięga miejscami 60 m. W odnodze Sanu rozlewa się do 27 km dł. i 16 km w odnodze rzeki Solinki. Jezioro Solińskie posiada trzy wyspy: Dużą Skalistą i Małą zwaną Zajęczą, oraz Wyspę Zjawa wynurzającą się jedynie przy wyjątkowo niskim stanie wody.  Jezioro można opłynąć. Po zalewie kursują statki spacerowe z Soliny i Polańczyka. Dzięki nim turyści mogą poznać najciekawsze zakątki tego malowniczego akwenu, wciskające się licznymi fiordami w otaczające wzgórza górskie. W wodach zbiornika występuje duża rozmaitość ryb, znajdziemy tu głównie sandacze oraz okonie, ale również duże okazy boleni, leszczy i płoci.

BIESZCZADY WYSOKIE

   
   
  

Bieszczady stanowią cześć Karpat Wschodnich i są jednocześnie najbardziej wysuniętym obszarem południowowschodnim Polski. Leżą na terenie Polski, Słowacji i Ukrainy. Najwyższym szczytem polskiej części gór jest licząca 1 346 m n. p. m. Tarnica.
Bieszczady można podzielić na:

 
 • Bieszczady Zachodnie – znajdujące się na terenie Polski, Słowacji i Ukrainy;
 •  Bieszczady Wschodnie – zajmujące teren Ukrainy.
 

Najbardziej charakterystycznym elementem  krajobrazu Bieszczad są rozległe, ciągnące się po kres horyzontu wysokogórskie łąki zwane połoninami. Ich pochodzenie jest naturalne, choć intensywna niegdyś gospodarka pasterska, a w szczególności wypas wołów, zapewne przyczynił się do obniżenia górnej granicy lasu, a tym samym znacznego poszerzenia połonin.

Najwyższymi masywami Bieszczadów są :

 
 •  masyw Tarnicy (1346 m n.p.m.)
 •  masyw Halicza (1333 m n.p.m.)
 •  masyw Wielkiej Rawki (1304 m n.p.m.)
 •  masyw Połoniny Caryńskiej (1297 m n.p.m.)
 •  masyw Połoniny Wetlińskiej (1255 m n.p.m.)
 
Wszystkie masywy znajdują się w granicach Bieszczadzkiego Parku Narodowego (trzeciego co do wielkości w Polsce), w którym wędrować można tylko po wyznaczonych szlakach turystycznych. Najchętniej odwiedzanym wśród turystów miejscem w Bieszczadach Wysokich jest Połonina Wetlińska.
 
 fdd

REZERWACJA TELEFONICZNA :

 •  667 042 627 lub 13 440 15 22  w godz. 7.00-22.00
 • Jeśli nie odbieramy telefonów to proszę napisać SMS podając ilość osób i termin pobytu, gdy tylko będziemy mogli to oddzwonimy/odpiszemy. ;)

REZERWACJA MAILOWA:

 • poprzez przycisk Zapytaj o nocleg, znajduje się po lewej stronie, pod zakładkami.

POZOSTAŁE INFORMACJE ODNOŚNIE REZERWACJI:

 • Jeśli chcecie się Państwo zastanowić chwilę nad rezerwacją pobytu u nas, to zawsze możemy umówić się na "przytrzymanie" wskazanego terminu przez jakiś określony czas
 • Jeżeli nie jesteście Państwo pewni terminu jaki chcecie zarezerwować - to proszę o rezerwację krótszego pobytu, który ewentualnie -  jeśli będą u nas wolne  miejsca będzie można sobie później przedłużyć. 
 • Jeśli coś się u Państwa zmieni, i zamiast 1 zarezerwowanego dnia przyjedziecie Państwo dzień później - proszę nas o tym poinformować !!! Nie wiedząc, o tym, gdy nie przyjeżdżacie Państwo w umówionym dniu REZERWACJA przepada i począwszy od dnia kolejnego termin będziemy rezerwować dla kolejnej chętnej osoby.

ZADATEK, NR KONTA :

 • wysokość zadatku za noclegi ustalamy w rozmowie tel. , lub mailowej. Po tychże ustaleniach podajemy nr konta, przesyłamy go Państwu sms-em lub mailem. 
 • WPŁACONY ZADATEK NA NOCLEGI NIE PODLEGA ZWROTOWI . PROSZĘ WIĘC O PRZEMYŚLANE DECYZJE DOTYCZĄCE REZERWACJI I WPŁATY ZADATKU.

DOBA NOCLEGOWA :

 •  Doba noclegowa rozpoczyna się o 16.00 w dniu przyjazdu i kończy o 10.00 w dniu wyjazdu
 • Bardzo prosimy o nie przyjeżdżanie przed godziną 15.00, ponieważ między 10.00 a 15.00 trwa sprzątanie.

OPŁATA ZA POBYT :

 • Zarezerwowany okres pobytu jest wiążący i podlega całościowej opłacie. Kwotę za pobyt (za umówioną liczbę noclegów) + opłatę klimatyczną pobieramy na miejscu w dniu przyjazdu.