POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 258853

Bieszczady i okolica

Będąc w tych okolicach warto odwiedzić Sanok ze skansenem Muzeum Budownictwa Ludowego, Ustrzyki Dolne z ośrodkiem narciarskim, Lesko z zamkiem Kmitów, Zagórz z klasztorem Karmelitów, można również przejechać się bieszczadzką kolejką na trasie Majdan-Przysłup.

Z kolei na górskie wędrówki w bieszczadzkie połoniny idealną bazą wypadową stanowią Ustrzyki Górne, Cisna, Watlina i Komańcza. Dla pragnących wypoczynku i plażowiczów okolica oferuje dwa duże zbiorniki wodne Jezioro Solińskie i Myczkowskie.

bieszczady noclegi  są dostępne w okolicy małych miejscowości i wsiach. Schroniska i  domki w górach są bardzo popularną formą noclegu, z kolei w niższych partiach coraz większym zainteresowaniem cieszy się agroturystyka w Bieszczadach . W związku z tym, że góry są objęte ochroną przez Bieszczadzki Park Narodowy nie ma możliwości rozbicia namiotu, grozi to wysokim mandatem oraz spotkaniem z niedźwiedziami, które występują tutaj dość licznie. Służą do tego specjalnie wyznaczone miejsca oraz pola namiotowe.